Volkswagen Jetta Kiralama

2014 Model, Siyah, Beyaz, Dizel, Otomatik Vites
Volkswagen Jetta
Model Renk Yakıt Türü 1-3 Gün 4-7 Gün 8-15 Gün
2014 Siyah, Beyaz Dizel 175,00 TL 160,00 TL 150,00 TL

Almanların "Biz daha iyisini yapana kadar en iyisi bu." sloganıyla orta sınıf araç severlerle buluşturduğu Jetta serisine yeni Comfortline'ı ekleyerek aslında işin başından beri bu işi ne kadar ciddiye aldıklarını kanıtlıyor. Jetta'nın alıştığınız bütün özelliklerine yeni Comfortline ile veda etmeye hazır olun.

Yeni model eski Jetta'lara göre 8cm daha uzun tasarlanmış. Krom aksan özellikleri, ön koltuk saklama cepleri, (önünde muhafaza kutusu ile) merkezi kol dayama, sürücü tarafında 8 yönlü koltuk, RCD 210 radyo-CD sistemi, deri paketi (direksiyon simidi, vites topuzu ve el freni kolunda).

Ön ve arka park sensörleri, dört okuma lambası (2 arka, 2 ön) gibi özellikleriye Volkswagen Jetta Comfortline şimdi Etiler Car Rental showroomlarında hayranlarını bekliyor. Etiler orta sınıf araç kiralama kategorisinde kendine yer edinmiş olan Volkswagen Jetta Comfortline 'a son derece ekonomik kiralama koşullarıyla sahip olabilirsiniz. Bu deneyime sahip olmak isterseniz bizimle iletişim kurmaktan çekinmeyin.

Volkswagen Jetta Fotoğrafları

Ekonomik Araç Filosu

Ekonomik Araç Kiralama kategorisindeki diğer kiralık araçlara aşağıdaki bağlantılardan ulaşabilirsiniz.